Ege’nin Topraklarından Eko-Flavor Kalitesi

Doğaya ve insana dost, sürdürülebilir üretim felsefesi ile hareket ederek tamamen doğal ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Meyve kurusu çeşitlerimiz hiçbir kimyasal kullanılmadan tamamen doğal olarak üretilmekte ve sizlerle buluşturulmaktadır.

Doğal Muz Kurusu

Mevsimi olmadığı için her zaman tüketemeyeceğiniz meyvelerin kuruları da en az tazeleri kadar lezzetli ve faydalıdır. Muzun zamanının gelmesini de beklemeyi istemeyenler için muz kurusu güzel bir alternatif olacaktır.. Yüksek potasyum ve lif içeren muz kurusu ve diğer kuru meyvelerimiz ile 4 mevsim sağlıklı ve güvenli bir şekilde lezzetlerimizden faydalanabileceksiniz. Muz kurusunu tıpkı taze muz gibi tatlılarınızda, günlük tüketimde, bebeğiniz için içecek yapımında kullanabilirsiniz. Sağlığınıza önem veriyor ve sporla uğraşıyorsanız muz kurusunu yulaf, fıstık gibi yüksek protein ve lif içeren besinlerle karıştırıp enerji bar yapabilirsiniz. Ayrıca doğal zeytinyağımız ile muzu karıştırarak yüz ve saç maskesi yapabilirsiniz.  Muz kurusunu biraz fırınlayarak doğal meyve cipsi elde edebilirsiniz. Muz cipsinizi yaptığınız tariflerde doğal pasta ve tatlı süsü olarak kullanabilirsiniz. Muz kurusunu kuru incirimizle karıştırıp unsuz ve şekersiz diyet kurabiyeler yapabilirsiniz.

Kalite Standartlarımız

Egenin eşsiz lezzetlerinden aldığımız ilhamla adımızın hakkını vererek sizlere ulaştırıyoruz. Eko-Flavor, alanında uzman kadrosu ile ürünlerimizi hiçbir kimyasal işlem gördürmeden 4 mevsim sizlerin beğenisine sunuyor. Muz kurusu ve diğer kurutulmuş ürünlerimiz, aynı gün kargolanmakta, taze ve lezzetli olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.