Ev Yapımı Tadında Salça

Lezzetli ve güzel yemekler yapmanın sırrı güzel bir salçadan geçer. Yarım kaşıkta bile yemeğe rengini veren salça mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. Kullanılan salçanın içerisindeki maddeler doğal ve taze olursa yemeğin lezzeti artacaktır.

Mevsiminde kendimizin yetiştirdiği köy biberi ile domateslerimizi ilaçsız, hormonsuz ve en iyileri seçilmiş bir şekilde yetiştirerek olgunlaşan ürünlerimizi özenle topluyoruz. Temizleme işleminden sonra güneşte kurutulur.  Ev yapımı tadında ürettiğimiz salçalarımız tamamen doğaldır. Organik sertifikalıdır. Sebzelerin içerisindeki vitaminler korunarak işlem yapılmaktadır. Renklendirici kullanmadan tamamen kendi rengiyle üretilen salçalar da geleneksel yöntemler kullanılır. Kıvamının yoğun olmasına dikkat edilir. Üretim tesislerimizde hijyenik koşullara uyulmakta ve sağlığa zararlı hiçbir koruyucu, katkı maddesi veya tatlandırıcı kullanılmamaktadır. Salçalarımızın küflenmesini önlemek için soğuk ortamda muhafaza edilerek hava ile temas etmemesine dikkat edilmektedir. Donanımlı ekipman eğitimli kadromuz ile sizlerin sağlığını tehdit edecek her türlü maddelerden uzak durarak salça üretimimize devam etmekteyiz.  Acı ve tatlı olarak her damak tadına uygun üretim sağlamaktayız. Ekonomik olması dikkate alınarak cam kavanozlarda muhafaza ettiğimiz salçalarımızı marketlerde yerini almaya hazırlıyoruz. Tüketici memnuniyeti göz önüne alınarak üretimde, kalitede ve ekonomik yönden en uygun pozisyonda çalışmaktayız.

Biber salçası, domates salçası ve karışık salça olarak üç çeşit üretim şeklimiz vardır. Kaliteden ödün vermeyen gelecek nesillere adını duyurmaya hedefleyen markamızı sizlerin de sofralarınıza renk katacak salçalarımızı güvenle ve afiyetle tüketebilirsiniz.