Mobile

Hakkımızda

EKO-FLAVOR

Firmamız hakkında

Konusunda akademik eğitim sahibi, bölgemiz bitki florasına hâkim uzman kadromuz ile sizlerin ihtiyacını en iyi şekilde hazırlamak, doğal ve organik lezzetleri (flavor) size ulaştırmak adına Aydın ili Efeler ilçesinde kurulmuş bir firmayız.

Ürünlerimizde kesinlikle; katkı, koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı, şeker, glikoz vb. doğal olmayan maddelere yer vermiyoruz. Tarım Bakanlığı onaylı işletme belgesine sahibiz. Doğa ve insan sağlığına dost kavram ve lezzetlere önem veriyoruz. Çünkü biz sürdürülebilir bir hayatı ve doğayı önemsiyoruz. Bu konuda akademik bilgiye ve bilince sahibiz.

Eko-Flavor markamız ile taze meyve cipslerini, kuru inciri, bölgemizin en doğal zeytin yağlarını, yöresel lezzetlerden salçayı, tarhanayı, mantıyı, bakliyat ürünlerini, pekmez ve daha birçok ürünü uzman kadromuz ile kontrol ediyor sonra sizin için ambalajlıyoruz.

Eko-Flavor, Agro METAY firmasının bir tescilli markasıdır. Güvencemiz altındadır.  Agro METAY firmamız ile tarımsal girdi (tohum, fide, fidan, gübre) danışmanlık ve proje hizmeti alanlarında hizmet vermekteyiz. Her türlü bahçe kurulumu ve yönetimi işlerinizde uzman kadromuzun bilgi ve tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardır yaptığımız işleri şimdi daha kurumsal hale getirip Agro METAY ve Eko-Flavor’u sizlerin hizmetine sunduk.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Uzman ellerimizin sizler ve doğa için en güzelini üretmeye devam edebilmesi için desteğiniz bize  güç verecektir.

	
Eko Flavor