Kestane

Firmamız mevsiminde özenle toplanan uzman ekiplerimizce seçilen özel ürünlerin el değmeden paketlenmesi ve satışı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı işletmemizde, verimli topraklardan toplanan doğal ürünlerimiz, doğal olmayan hiçbir madde ile temas etmeden hazırlanıp, uzman ekip kadromuzun kontrollerinden geçtikten sonra siz müşterilerimizin taleplerini karşılamak için satışa sunulmaktadır.

Lezzetli Atıştırmalıklar

Doğallığı, içinde bulunan enerjisi, lezzeti nedeniyle kestane tüketiminin önemi her geçen gün artmaktadır. Kestaneyi hem közleyerek hem de haşlayarak lezzeti bir şekilde tüketebilirsiniz. Evlerde, iş yerlerinde, doğal ve sağlıklı atıştırmalıkların yerini kestane almaya başlamıştır. Özellikle çocuklar için atıştırmalıklarında zararlı ürünlerin yerine doğal üretilmiş katkısı olmayan ürünleri tercih etmek günümüzde aşırı önem kazanmıştır. Bunun yanı sıra yemeklerde, tatlılarda ve yardımcı malzeme kestane kullanımı artmaktadır. Kestanenin tüketiminden sonra insana verdiği lezzet ve doğal şekeri her zaman tüketimde tercih sebebi olmasına neden olmuştur. Doğal olmayan tatlandırıcılardan, klasik kullanımı olan şekerden ve doğallığının dışında glikoz eklenen ürünlerden uzaklaşmak isteyenler tüketiciler, doğal, yöresel ve geleneksel yöntemler ile üretimi sağlanan kestaneye, marka tescilli olan firmamızdan güvenle temin edebilmektedirler.

Aydın bölgesinde uzun yıllardır geleneksel ve yöresel yöntemler ile gerçekleştirdiğimiz üretim tecrübemize, oluşturduğumuz uzman kadrolar ile kurumsallaşarak tüm ülkemize hizmet vermemin mutluluğu içindeyiz. Sizlerde aileniz ve sevdikleriniz için doğal ve organik kestanelere firmamızın internet sayfasından sipariş vererek ulaşabilirsiniz.