Kuru Kara Erik

Kurutulmuş ürünlerin, günlük yaşamın hareketliliği içerisinde enerji arttırıcı ve açlık giderici özellikleri nedeniyle tüketilmesi tercih edilmelidir. Ege bölgesinin eşsiz lezzetleri arasında yer alan erik de kurutularak tüketilen ürünlerden biridir. Doğal bir lif kaynağıdır. Mevsiminde dalından toplanarak taze taze kurutulan yöresel ürünlerimizden Kuru Kara Erikinsan sağlığına çok faydalı bir üründür.

Kalori bakımından düşük, lif bakımından zengin yapısı ile diyetlerin vazgeçilmezidir. Antioksidan yönünden güçlü bir yapıya sahip olduğundan kanser, şeker ve kalp hastalıklarına karşı koruyucu etkisi vardır. Demir eksikliği, anemi ve erken doğum riski olan hastalarda olumlu etkileri mevcuttur. Düzenli tüketildiğinde devamlı yaşanan kabızlıkların kontrol altına alınmasına da yardım eder.

Organik Ürün

Tarım alanında, Ege’nin florasına hakim, uzman danışman kadromuzla hazırladığımız doğal meyve ve sebze kurularının “Eko-Flavor” markamızla satışını yapmaktayız. Ürünlerimiz koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı vb. katkı maddesi, glikoz ve şeker içermemektedir. Ürünlerimiz %100 organiktir. Hijyenik koşullarda güneş ışığından istifade ile kurutulmakta, muayene edilmekte ve ambalajlanmaktadır.

Satışta Kolaylık

Eko-flavor internet sitemizden uygun koşul ve fiyatlarda kuru kara erik satışlarımıza devam etmekteyiz. Kuru Kara Erik siparişlerinizi web sitemizde yer alan irtibat numarasından da bize ulaşarak kolaylıkla verebilirsiniz. Üstelik 150 tl ve üstündeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Ürünlerimizi bireysel kullanım için temin edebileceğiniz gibi market, bakkal ve kuru yemişçi dükkanlarınızda da güvenle satabilirsiniz. Bir tıkla kolayca sipariş vereceğiniz ürünlerimiz sizin için özenle paketlenerek en hızlı şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.