Kurutulmuş Domates

Kurtulmuş domates her mevsim domates sevenler tarafından sıklıkla tercih edilen bir üründür. Kurutulmuş domates atıştırmalık olarak kullanılabildiği gibi yemeklerde ,salatalarda ve mezelerde lezzet vermesi amacıyla da kullanılabilmektedir. Firmamız kurutulmuş domates ürünlerini mevsiminde topladığı taptaze domatesleri kurutarak üretmekte olup tüm üretim süreçleri hijyenik koşullarda ve ürünlerin besin değerlerinden kayıp yaşanmamasını tasarlayarak üretmektedir. Firmamızın internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde güvenlik endişesi duymadan gönül rahatlığı ile alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. https://ekoflavor.com/ adresinden kurutulmuş domates siparişi verebileceğiniz gibi diğer ürünlerimizi de inceleyebilir sepete ekleyebilirsiniz.

Kurutma işlemlerimizde mevsiminde özenle yetiştirilen doğal ürünler kullanılmakta olup işinde uzman ekiplerimizce kurutmaya yönelik domates seçimleri özenle yapılmaktadır. Kurutma işleminde geçilen süreçler besin değerlerini korumaya yönelik her türlü önlem alınarak yerine getirilmektedir.

Domates Kurusu Faydaları

Kurutulmuş domates içerdiği C vitamini ve antioksidan içeriği ile bağışıklık sistemimizi güçlendirmemize katkıda bulunan besinlerden biridir. Kanı temizleme özelliği , çeşitli kanser türlerine karşı koruyucu özelliği ve nefes darlığı için doğal bir ilaç olma özelliği mevcuttur. Bunun dışında demir eksikliği bulunan kişilerde takviye edici bir besin özelliği bulunmaktadır. Vücuda faydaları saymakla bitmeyen domatesin kuru hali de en az tazesi kadar faydalı olmaktadır.

Kurutulmuş domatesi kahvaltıda ve günün her öğününde tüketebilirsiniz. Zeytin yağı ile muhteşem uyumu sayesinde isterseniz meze isterseniz her mevsim salata olarak kullanabilirsiniz. Mevsiminde özenle toplanmış taze domateslerden üretilen ürünlerimizin tadına bakmak için web sitemizden rahatlıkla sipariş oluşturabilirsiniz.