Patlıcan Kurusu

Mevsiminde özel olarak hazırlanmış güneşte kurutularak sofralarımızı yaz kış süsleyen patlıcan kurusu lezzetini firmamız ile denemek isterseniz hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Patlıcan çok güçlü bir antioksidan olması sebebi ile mutfağımızda her zaman pişen bir sebzedir. Ülkemizde de patlıcan yemekleri neredeyse her bölgede meşhurdur. Ancak yaz aylarında taze olarak tükettiğimiz patlıcanları kış aylarında da tüketmek ister misiniz?

Kurutulmuş Patlıcan Dolmalık

Yaz aylarında tarlasında toplanan patlıcanlar güneşte hijyenik koşullarda kurutulur. Tamamen doğal olan bu ürün kurutulurken hiçbir katkı maddesi kullanılmaz. Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez yemekleri arasında olan kurutulmuş patlıcan dolmasını %100 doğal ve sağlıklı olan patlıcan kurusu ürünümüzü kullanarak kısa sürede yapabilirsiniz. İster etli isterseniz zeytinyağlı nasıl yapmak isterseniz rahatça kullanabileceğiniz bu organik ürünümüze uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Kurutulmuş Patlıcanın Faydası

Tazesine kıyasla her zaman daha faydalı olan patlıcan kurusu doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. Çünkü vücudumuza birçok faydası bulunmaktadır. En başta sinir ve kas sistemimize, kalp sağlığımıza çok faydası bulunmaktadır. Bağışıklık sistemimizi güçlendirirken aynı zamanda sindirim sistemimizi de çalıştırır. Diyetisyenler tarafından kilo vermek isteyen bireylerin menüsüne sıklıkla yazdığı kurutulmuş patlıcanlar hem lezzeti hem de bu faydası ile göz doldurmaktadır. Ayrıca selüloit problemi olan kadınlarında sıklıkla tüketmesi gereken bir gıdadır. Sadece tok tutması ile değil cildinizi besleyen ve koruyan bu lezzetli kurutulmuş patlıcanlardan sipariş vermek için hemen ana sayfa üzerinden iletişime geçiniz.